Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/gofr.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/gofr.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Narciarskie kurtki 2018

Narciarskie kurtki

Modna kurtka na nartySezon narciarski w pełni. Przygotowałaś już swój sportowy ekwipunek? Masz narty kijki i gogle. A co z narciarską kurtką?

Na stoku ferajna barw i wzorów. Tutaj nie ma mowy o nudzie. Kurtki narciarskie są kolorowe, wzorzyste, nasycone. Szukając kurtki na narty w sportowym sklepie ma się wrażenie, że to raczej odzież na wiosnę, bowiem na nie jednym modelu kwitną kwiaty i niejedne fason zdobiony jest łączką czy motylkami. Modne są również tzw. ”miejskie wzory” (graffiti, figury geometryczne, asymetryczne napisy). Wśród narciarskich trendów prym wiodą znane sportowe marki sklepów; Alpinus, Iguana, Campus. Zarówno damskie kurtki narciarskie, jak i męskie kurtki oraz fasony dziecięce są kolorowe, nasycone, oryginalne.

Kurtka narciarska musi spełniać określone wymagania. Przede wszystkim powinna dobrze przepuszczać powietrze. To bardzo ważne, kiedy spocimy się szusując na ośnieżonym stoku. Jednocześnie nasze odzienie powinno być ciepłe, użytkujemy je przecież w zimie. Ważne by kurtka była wygodna i nie krępowała naszych ruchów, nie powinna również przemakać i przepuszczać wiatru. Niektóre fasony narciarskich kurtek są wyposażone nawet w specjalne ściągacze lub troczki, które zapewniają narciarzowi ochronę podczas upadku (minimalizują uraz automatycznie się poluzowawszy), wszystko to z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie użytkowania.

Kurtka narciarska jest odpowiednia nie tylko na stok. Z powodzeniem możemy nosić ją podczas zimowych spacerów, wypadu na sanki oraz świątecznego ogniska, odpowiednia będzie na wszystkie dni, kiedy mocno doskwiera nam mróz. Sportowa moda z narciarskiego stoku tej zimy przeniosła się na ulicę polskich miast. Co prawda idąc do pracy czy szkoły nie zakładamy butów narciarskich, ale za to coraz chętniej nosimy sportowe fasony kurtek, lubimymodna kurtka na narty niezobowiązujące stroje i luźne młodzieżowe fasony. Kurtki narciarskie noszą wszyscy; dzieci, nastolatkowie i dorośli. Dają ciepło i są wygodne, zachwycają kolorami i dodają nam energii. Kurtka narciarska nie jest strojem przypisanym tylko fanom nart. Podobne fasony kurtek noszą na przykład snowboardziści.

Kurtka jest najważniejszym składnikiem narciarskiego wyposażenia odzieżowego. Oprócz niej dobrze przygotowany narciarz (zarówno amator jak i profesjonalista) powinien posiadać ciepłe sportowe spodnie oraz wygodną bluzę lub golf.  Obowiązkowe są odpowiednie rękawiczki, czapka i gogle.